Regały Eden

Info

Kariera

O nas

Eden Europe to najlepsze regały sklepowe w przystępnej cenie !!!

System regałów Eden to modułowy system regałów sklepowych, oferowany przez nas w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów, w konfiguracjach umożliwiających wykorzystanie w sklepach praktycznie każdej branży.

System Eden zaprojektowany został z myślą o funkcjonalności, solidności, wytrzymałości oraz bezpieczeństwie. Każda wyprodukowana półka jest sumą doświadczeń najlepszych inżynierów w branży. Z każdą półką otrzymujecie Państwo naszą gwarancję jakości, zarówno produktu, jak również standardów obsługi klienta i świadczonych przez nas usług.

Eden Europe jest jednym z wiodących europejskich producentów regałów sklepowych. Nasza fabryka i europejska centrala zlokalizowana jest w Adamovie, w Czechach, a stale powiększająca się sieć partnerów handlowych w całej Europie już dziś umożliwia nam dotarcie z naszą ofertą do każdego zakątka kontynentu.

Od 2003 roku jesteśmy częścią grupy Marmon Retail Services, w skład której wchodzi kilkadziesiąt firm produkcyjnych i usługowych, oferujących swoje produkty przedsiębiorstwom sektora handlu detalicznego. Łączne obroty grupy Marmon Retail Services przekraczają 6 miliardów US$ rocznie, a nasza obecność w tych strukturach gwarantuje nam stabilność finansową, ciągłe doskonalenie parku maszynowego i dostęp do najnowocześniejszych technologii.