Regały Eden

Інформація

Шукаємо дилерів в Україні !!!

Career oportunity

Про нас

Eden Europe – один з найбільших виробників торгових стелажів у Європі, що має значну долю ринку та постійно розширює свою міжнародну присутність.

Eden Europe – це найкращий  вибір торгових стелажів в Європі у співвідношенні ціна/якість. Eden Europe виробляє стелажі, які за розмірами та конфігурацією підходять до роздрібної торгівлі будь-якого типу та допомагають їй бути більш ефективною та прибутковою. Стелажні полиці, розроблені Eden Europe, відрізняються надійністю, безпечні та мають тривалий термін експлуатації. За кожною полицею Eden Europe – досвід та відповідальність професійного інжинірингу, найкращий в галузі персонал з продажу та обслуговування клієнтів.

Головний офіс Eden Europe знаходиться в містечку Адамов, Чехія. В 2003 році Eden Europe стала частиною  Marmon Group (США) – міжнародного холдингу, що об’єднує виробничі та сервісні компанії з сукупним річним доходом понад 6 мільярдів доларів США. Це забезпечує Eden Europe міцну фінансову базу, постійне оновлення обладнання та технологій.

Marmon

Eden